Novela zákoníku práce a její dopady do praxe - webinář

Cena1 950 Kč

Novela Zákoníku Práce a její dopady do praxe

Tento kurz se týká především nedávných a chystaných změn právních předpisů v pracovněprávní oblasti.

Kurz je určen pro:

  • vedoucí pracovníky
  • personalisty
  • HR manažery

Obsahová náplň:

  • Úvod, seznámení se s požadavky účastníků
  • Jednání před vznikem pracovního poměru, vznik pracovního poměru, pracovní smlouva a dohody
  • Odměňování zaměstnance a minimální a zaručená mzda
  • Ukončení pracovního poměru výpovědí, dohodou, okamžitým zrušením
  • Novinky v zákoníku práce pro rok 2023
  • Pracovní doba a přesčasy
  • Agenturní zaměstnávání
  • Zapůjčení zaměstnance
  • Homeoffice, jeho úskalí a dohody
  • Doručování, jeho změna a pořadí
  • Novinky v pracovněprávní legislativě
  • Ukončování pracovního poměru
  • Diskriminace a šikana
  • Návrat z rodičovské dovolené
  • Dotazy, závěr

Cenové podmínky:

K ceně bude připočtena DPH v zákonné výši.

Lektor:

Mgr. Tomáš Urban

Tomáš Urban má lektorské zkušenosti v oblasti personalistiky, personálního marketingu, personálního controllingu, zákoníku práce ve vztahu k občanskému zákoníku.

Zaměřuje se také na judikáty českých i evropských soudů.

Má rozsáhlé zkušenosti s jednáním, projednáváním a kolektivním vyjednáváním s odborovými organizacemi a svazy ECHO, KOVO, OSD a dalšími nezávislými odborovými organizacemi. A to ve vztahu ke kolektivní smlouvě, běžné personální agendě a řešení pracovněprávních sporů.

Nákupní košík
  • počet položek0
  • cena celkem:0 Kč
zobrazit obsah